Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

Kurs online
z videolekcjami

82 video lekcje
Testy
utrwalające wiedzę

168 pytań testowych
Przykładowe
zestawy egzaminacyjne

16 zestawów
egzaminacyjnych
Przydatne materiały
do ściągnięcia

52 materiały
do pobrania

JAK DZIAŁA VIDEOKURS?

poznaj odpowiedź w 2 minuty

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA KURSIE?

czyli 10 modułów z których składa się kurs

Załóż konto i wypróbuj za darmo pierwsze 3 moduły lekcyjne

POZNAJ ELĘ

Nasz maturalny ekspert

Dziennikarz, specjalista ds komunikacji i PR. Pracowała dla takich firm jak Grupa Żywiec, Orlen czy Nestle Polska. Laureatka licznych konkursów humanistycznych oraz reprezentantka Polski na Europejskim Zgrupowaniu Młodzieży w Strasburgu.

Od 5 lat z powodzeniem przygotowuje uczniów do egzaminu maturalnego z języka polskiego, zarówno do części ustnej jak i pisemnej. Na potrzeby kursu online stworzyła autorski program przygotowania do nowej matury ustnej, który ma szybko i skutecznie przygotować Cię do Twojego egzaminu.

Opinie o Eli

Załóż konto i wypróbuj za darmo pierwsze 3 moduły lekcyjne

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

poznaj odpowiedź w 2 minuty  • Czego potrzebuję, aby korzystać z serwisu i kursu online? Aby korzystać z naszego kursu potrzebujesz dowolnego komputera oraz dostępu do internetu. O całą resztę zadbamy my :)
  • Co daje mi założenie bezpłatnego konta? Zakładając bezpłatne konto otrzymasz dostęp do podstawowej bazy wiedzy o maturze ustnej oraz do części kursu video – dzięki temu zapoznasz się z najważniejszymi informacjami i zadecydujesz czy chcesz zakupić konto premium.
  • Ile czasu potrzebuję, aby przejść kurs? Będziesz w stanie wykonać cały kurs nawet w 2 dni. Rekomendujemy jednak, aby poświęcić na wykonanie kursu około 2 tygodni – dzięki temu zapoznasz się ze wszystkimi materiałami oraz wykonasz wszelkie niezbędne ćwiczenia.
  • Jak mogę zapłacić za kurs? Za kurs możesz zapłacić szybkim i bezpiecznym przelewem online - korzystamy z systemu transferuj.pl. Płacisz wygodnie przez internet i od razu otrzymujesz dostęp do kursu!
  • Na jak długo otrzymuję dostęp do pełnego kursu premium? Kurs jest aktywowany zawsze na jeden rok szkolny - od 1 września do 30 czerwca 2015. Nie ważne kiedy kupisz kurs - zawsze masz do niego dostęp do końca Twojego roku szkolnego.
  • Dlaczego warto mieć własne konto na maturaustna.pl? Dzięki niemu masz pełną kontrolę nad swoim przygotowaniem. W specjalnym panelu użytkownika zapisywane są Twoje indywidualne postępy w nauce i przygotowaniu do matury ustnej. Zdobywasz także poziomy, które pokazują na jakim etapie przygotowania aktualnie się znajdujesz.
  • Z kim mogę kontaktować się w przypadku pytań lub problemów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 więc jeśli masz jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: hello@maturaustna.pl lub dzwoniąc na nasza infolinię t. 730 029 649